Warsztaty dla małżeństw

Małżeństwo wolne od  destrukcyjnych kłótni 

Wyobraź sobie że oboje odpuszczacie i zaczynacie ze sobą normalnie rozmawiać ...

… owszem nadal różnicie się podejściem do niektórych spraw, ale podchodzicie do tego ze zdrową ciekawością. Ba, często nawet nie znajdujecie konsensusu, ale to i tak jest OK!. Jaka ulga, uff.

Skorzystaj ze sprawdzonego skrótu

POŁÓŻ KRES KŁÓTNIOM!

Skorzystaj z naszej autorskiej metody i połóż kres destrukcyjnym kłótniom. Skorzystaj ze sprawdzonego skrótu  i stwórz bezpieczne miejsce  dla rozwoju Twoich dzieci.

Chcesz przestać destrukcyjnie się kłócić?

Jesteś nadal z mężem, ale coraz bardziej oddalacie się od siebie emocjonalnie

Niby razem, a jakby osobno – zaczyna do Ciebie docierać, że jest za dużo tematów, z którymi jesteś zupełnie sama. Samotność i bezradność to uczucia, które coraz bardziej zaczynają Ci doskwierać. I do tego te bezsensowne kłótnie…

Często unikasz rozmów z obawy, by nie dotknąć drażliwego tematu

Potrzebujesz bliskości i bycia zrozumianą. Chciałabyś dzielić się z mężem swoimi przeżyciami i wspólnie budować plany na przyszłość. Ale często z niewiadomych powodów zwykła rozmowa przeradza się w bezsensowną kłótnie. Po prostu boisz się już zaczynać jakikolwiek temat.

Jesteś wyczerpana niekończącymi się dyskusjami, które tylko oddalają Was od siebie

Najprostsza sprawa urasta do rangi problemu. Masz wrażenie, że zupełnie się nie dogadujecie. Kłótnia po prostu pojawia się nagle i o byle co.

Podaruj bezcenny prezent Twoim dzieciom na dorosłe życie

Wypracuj zdrowy sposób zachowań  

W trakcie warsztatów każde z Was pozna i doświadczy swoich podświadomych wzorców zachowań. Wspólnie ustalicie nowy, świadomy sposób bycia razem, by budować małżeństwo oparte na wzajemnym szacunku i partnerstwie.         

 

Wsparcie i równowaga

Bliskość mimo różnic zdań

Wzajemny szacunek

Zdrowe granice

Prezent dla dzieci na ich dorosłe życie

Doświadczenie i wiedza

10 godzin pracy w parze pod nadzorem trenerów.

l

Ćwiczenia

staranne dobrane ćwiczenia zgodnie z 4 modułami  

v

Indywidualne podejście

każda para pracuje nad swoim własnym tematem i problemem pod nadzorem trenerów

Kameralna grupa

Kameralna grupa – maksymalnie 4 pary

Zdrowy wzorzec relacyjny

nowy “przepis” na zdrową i partnerską relację małżeńska dzięki naszej autorskiej metodzie

Sprawdzony skrót

przyspieszony proces zmiany Waszej relacji dzięki doświadczeniom innych par

]

Forma hybrydowa warsztatów

Forma hybrydowa warsztatów – do wyboru obecność z nami na sali szkoleniowej lub online

Zamknięta grupa na FB

Dostęp do zamkniętej i prywatnej grupy Konstruktywna Kłótnia Małżeńska na FB

Małgorzata i Krzysztof Nycz

 Jesteśmy małżeństwem od ponad 20 lat i wspólnie prowadzimy warsztaty relacyjne dla małżeństw. Naszym marzeniem jest pomagać parom, by budowały szczęśliwe relacje, a ich dzieci wzrastały w dobrych i przyjaznych domach. 

Dobrze pamiętamy czas, kiedy i my destrukcyjnie się kłóciliśmy i doświadczaliśmy brak równowagi w naszym małżeństwie. Przeszliśmy drogę od dominacji i uległości do partnerstwa i wsparcia i właśnie tym doświadczeniem dzielimy się z innymi.  

Program Rozwoju Osobistego przygotowaliśmy w oparciu o nasze doświadczenie oraz wiedzę psychoterapeutyczną. Jednym słowem uczymy tylko tego, co sami sprawdziliśmy na naszej relacji małżeńskiej.  Skorzystaj ze sprawdzonego sposobu!

Sięgnij po unikalną wiedzę  

Program Rozwoju Osobistego online to unikalna proces oparty o wiedzę terapeutyczną i nasze doświadczenie małżeńskie – 6 modułów starannie przygotowanych treści i wyselekcjonowanych ćwiczeń.  

Moduł 1: Jak Wasza przeszłość wpływa na Waszą relację małżeńską

Ty i Twój mąż ODKRYJECIE podświadome sposoby zachowań i różne przekonania wyniesione z domów rodzinnych, które nadal oddziałują na Twoje małżeństwo. Dzięki temu zrozumiesz, dlaczego tak trudno jest Wam się porozumieć, by móc prowadzić dialog oparty na wzajemnym szacunku i miłości.

Moduł 2: Diagnoza relacji małżeńskiej "tu i teraz"

DOWIESZ SIĘ: czy Ty i Twój mąż macie taką samą percepcję odnośnie Waszej relacji małżeńskiej. A jeśli postrzegacie ją inaczej, to zrozumiesz na czym polega różnica. To bardzo ważny moment, w którym odkryjesz swoje niezaspokojone potrzeby w Waszej relacji.

Moduł 3: Obraz kobiecości i męskości

ODKRYJESZ: jak obraz kobiecości, którym nasiąknęłaś w Twoim domu rodzinnym wpływa na Twoje dzisiejsze zachowania i jaki model kobiecości realizujesz w Twoim życiu. Twój mąż doświadczy swojego wzorca męskości. 

Moduł 4: Nowy wzorzec zachowań w małżeństwie

Wspólnie z mężem świadomie WYPRACUJESZ Wasz nowy sposób bycia ze sobą w relacji, który będzie Waszym wspólnym przepisem na szczęście w Waszym małżeństwie. Chodzi o wypracowanie takiego modelu zachowań, dzięki któremu oboje będziecie mogli zaspokajać ważne dla Was potrzeby i zbudować bezpieczną przestrzeń dla rozwoju Waszych dzieci.

Sięgnij po sprawdzony skrót

Świadomość wpływu przeszłości

10 godzin z naszym prowadzeniem to dobra okazja, by zająć się wszytkimi tematami, które są zapalnikami i prowadzą do destrukcyjnych kłótni. Z nami w bezpieczny sposób możecie je rozładować

Ćwiczenia budujące bliskość

Wyselekcjonowaliśmy do każdego modułu cenne ćwiczenia, które pozwolą Wam wychodzić śmiało ku budowaniu bliskości i jedności w Waszym małżeństwie

Nowy wzorzec zachowań

Nasze warsztaty zakończycie konkrentym, wspólnie wypracowanym przepisem na szczęśliwe małżeństwo. Od tego momentu rozpoczynacie nowy rozdział Waszej relacji – staje się dla Was jasne co robić, a czego unikać.

Jak wygląda proces?

Zapisujecie się na warsztaty

Po dokonaniu zapłaty otrzymujesz od nas maila ze wstępnym harmonogramem warsztatów oraz lokalizacją. Jeśli preferujecie formę zdalną, otrzymacie link do pokoju online. Jeśli wolicie być z nami w naszym gabinecie, prześlemy Wam dokładny adres warsztatów.

i

Pracujecie w pojedynkę i razem

Podczas warsztatów pracujecie razem, ale też osobno. Dzięki temu doświadczycie, jaki wpływ ma przeszłość każdego z Was na obecny kryzys małżeński i destrukcyjne kłótnie. Dzięki naszej autorskiej metodzie zastosujecie sprawdzony skrót i zrobicie milowy krok ku odbudowie relacji.

Ustalacie konkretne zmiany

W trakcie warsztatów wypracujecie nowy, zdrowy “przepis” na Wasze małżeństwo. Umówicie się również na kolejne kroki, żeby wdrożyć i utrwalić nowe wzorce zachowań, które pozwolą Wam rozpocząć budowanie bezpiecznego środowiska dla Waszych dzieci. 

Zapisz się na warsztaty. Termin 16 i 17 LIPCA 2021

Piątek g. 17-20 i sobota 10-18 z 2 godzinną przerwą na obiad. Warsztaty odbywają się w formie hybrydowej – w zależności od Waszych preferencji możecie być z nami w naszym gabinecie w Piasecznie lub uczestniczyć online. Pozostałe szczegóły prześlemy po zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto.

1357 zł

Zapisz się na warsztaty. Termin 27 i 28 SIERPNIA 2021

Piątek g. 17-20 i sobota 10-18 z 2 godzinną przerwą na obiad. Warsztaty odbywają się w formie hybrydowej – w zależności od Waszych preferencji możecie być z nami w naszym gabinecie w Piasecznie lub uczestniczyć online. Pozostałe szczegóły prześlemy po zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto.

1357 zł

Cena wydaje Ci się za wysoka?

W ramach warsztatów otrzymujecie nasze pełne wsparcie i dostęp do naszej autorskiej metody,  dzięki której poznacie prawdziwy powód Waszych nawracających kłótni i będziecie mogli położyć mu kres. Dla porównania 10 godzin terapii małżeńskiej z nami kosztowałoby 2300 zł (90 minut terapii par kosztuje 350 zł). Dołączając do warsztatów w kameralnej grupie zaoszczędzasz już na starcie ponad 900 zł.

Uwolnij się od destrukcyjnych kłótni małżeńskich

Może zastanawiasz się, czy w ogóle warsztaty są dobrym rozwiązaniem na Wasz problem, ponieważ wydaje się on zbyt duży do pokonania w ciągu 10 godzin. Prawdą jest, że efekt warsztatów zależy od indywidualnej sytuacji danego małżeństwa. Często zarza się tak, że po naszych warsztatach para przeżywa na nowo rozkwit, a czasami warsztaty są po prostu milowym krokiem do dalszej pracy nad relacją. Nasi Klienci zawsze mówią, że było to dla nich cenne i wartościowe doświadczenie.

A może zastanawiasz się, czy konkretnie my i nasza metoda będzie wystarczająco skuteczna dla Was. Prawdą jest, że skorzystacie z tego czasu na tyle, na ile będziecie skłonni w pełni się zaangażować proces w trakcie warsztatów. My pomogliśmy już wielu parom, wierzymy, że możemy pomóc i Wam.

Jest jeszcze taka możliwość, że po prostu obawiasz się, że nasze warsztaty to będzie trudne doświadczenie i nie wiesz, czy sobie z tym wszystkim poradzisz. Pewnie będą chwile, kiedy będzie Ci trudniej, ale na końcu zapewniamy Cię o doświadczeniu olbrzymiej ulgi, która jest efektem większego zrozumienia, co między Wami się tak naprawdę wydarza. Warsztaty kończycie z konkretnym planem działania na przyszłość, by tworzyć relację opartą o partnerstwo i wzajemny szacunek.

Co mówią nasi klienci?

“Te warsztaty okazały się być dla mnie wyjątkową i niespodziewaną przestrzenią na bycie bardziej ze sobą i w sobie, na dostrzeżenie tego, co mna kieruje, jak i dlaczego widzę człowieka, które idzie ze mna przez życie i wreszcie, dały mi konkretne narzędzia do tego, by ta wspólna wędrówka przestała być komunikacyjnym wyzwaniem, a stała się po prostu przyjaznym spacerem.
Dzięki podejściu, energii i profesjonalizmowi Małgosi i Krzysztofa, czułam się bardzo zaopiekowana”
Beata i Michał

“Polecamy serdecznie warsztaty wszystkim małżeństwom, szczególnie tym w kryzysie. To wspaniała forma krótkiej, acz bardzo intensywnej terapii małżeńskiej prowadzonej przez profesjonalistów. Warsztaty pozwoliły nam wniknąć wgłąb siebie i naszego małżeństwa, znaleźć zródło problemów i ciągłych konfliktów. Przeanalizować je, zrozumieć i znaleźć drogę naprawy. Warsztaty skończyliśmy z ogromną dawką wiedzy o sobie, naszych relacjach, a także o wzorcach wyniesionych z rodzinnych domów, które jak się okazuje, mają potężny wpływ na to, jacy jesteśmy obecnie. “

Agnieszka i Marek

“Odbyte warsztaty były katalizatorem przemiany, nad którą pracowaliśmy od ponad 2 lat. Jestem w wciąż pod wielkim wrażeniem zapoczątkowanej transformacji emocjonalnej i komunikacyjnej. Małgosia i Krzysztof pomogli nam dokonać czegoś, co wydawało nam się już nieosiągalne – pozbyć się ciężaru przeszłości w naszej relacji”.

Marta i Tomek

Najczęściej zadawane pytania

Jak wyglądają warsztaty?

Warsztaty rozpoczynają się w piątek o g. 17 i trwają do g. 20. W sobotę pracujemy od godziny 10-18, z 2 godzinną przerwą na obiad. 

Pracujemy w małych grupach – maksymalnie 4 pary. Ćwiczenia prowadzone są indywidualnie lub w parach. 

Czy ćwiczenia wykonywane są w parach, czy w grupie?

Ćwiczenia prowadzone są indywidualnie lub w parach.. Dbamy o komfort każdego, stąd pozostawiamy wolność, czy dana osoba chce podzielić się swoimi spostrzeżeniami. 

Czy gwarantujecie, że warsztaty przyniosą efekt?

Gwarantujemy, że zawsze będzie to krok milowy w kierunku odbudowy relacji małżeńśkie, o ile oboje się zaangażujecie i będziecie chcieli pracować. Efekt każdorazowo zależy od tego, jak bardzo oddaliliście się od siebie. 

W jakiej formie odbywają sie warsztaty?

Warsztaty prowadzimy w modelu hybrydowym, tzn. w zależności od Waszych preferencji, możecie być z nami w naszym gabinecie lub uczestniczyć online.

Jak duża jest grupa?

Pracujemy w kameralnej grupie – maksymalnie 4 pary.

Może nadal masz pytania? 

Już wkrótce udostępnimy to wideo. Zapisz się na listę oczekujących, żeby otrzymać go w pierwszej kolejności.

Jesteś na liście!

Podaj nam swój email, na który wyślemy Ci zaproszenie na bezpłatne szkolenie online

Jesteś na liście!