dla małżeństw, które chcą być szczęśliwe Razem na zawsze

Małgorzata i Krzysztof Nycz

Pomagamy małżeństwom budować szczęśliwe relacje

Dla par

Pomagamy małżeństwom przestać destrukcyjnie się kłócić i zacząć budować relację opartą o wzajemne wsparcie i szacunek

Dla Ciebie

Wspieramy w rozwoju osobistym każdą osobę, która chce nauczyć się budować zdrowe relacje z sobą samym i innymi

Warsztaty dla małżeństw

Skorzystaj ze sprawdzonego skrótu i połóż kres destrukcyjnym kłótniom w Twoim małżeństwie

 

Terapia małżeńska

Odbuduj krok po kroku Twoją relację małżeńską i naucz się budować bliskość mimo rozbieżności zdań 

Terapia indywidualna

Stań się tym, kim jesteś, a nie tym, kim powinnaś (powinieneś) być. Buduj zdrowe relacje w oparciu o właściwy obraz samej (samego) siebie

Program Rozwoju Osobistego

Przestań być odpowiedzialna za wszystkich i wszystko w Twojej relacji małżeńskiej. Odzyskaj radość i spokój 

 

Dlaczego warto pracować nad relacją małżeńską?

Wchodzimy w nasze małżeństwa z różnymi historiami życia, oczekiwaniami, przekonaniami, jak się coś powinno robić, co wolno, a czego absolutnie nie.

Właśnie ta różnorodność między nami powoduje liczne napięcia i rozczarowania. Najczęściej nie umiemy sobie poradzić z rozbieżnością zdań – walczymy o rację, władzę, wpływ. Zaczynamy destrukcyjnie się kłócić i kryzys małżeński z dnia na dzień zaczyna przynosić coraz większy ból i rozczarowanie. Coraz bardziej wyrafinowane epitety cisną się nam na usta, a po kłótniach następują coraz dłuższe ciche dni. W głowie mogą pojawiać się myśli o rozstaniu, bo przestajemy wierzyć, że zmiana jest w ogóle możliwa. 

Brzmi dla Ciebie znajomo?

Mamy dobrą wiadomość – kryzys to tylko zewnętrzna oznaka, że Wasza relacja domaga się odbudowy, by rozpocząć nowy, bardziej dojrzały etap, zamiast po prostu się rozstać lub trwać w nieszczęśliwym związku. To po prostu zaproszenie do pracy nad sobą oraz nad Waszą relacją.  

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

 

Jeśli doświadczasz destrukcyjnych kłótni w Twoim małżeństwie i chcesz nauczyć się budować bliskość mimo rozbieżności zdań

Destrukcyjne kłótnie to zmora wielu małżeństw. Trudno się dziwić, bo ile można wytrzymać w ciągłym napięciu i niepewności. Sięgnij po wsparcie, dzięki któremu będziecie mogli wyrwać się z pułapki.

Jeśli jesteś zmęczona noszeniem cudzych oczekiwań na swoich barkach i chciałabyś się od tego uwolnić

Mogło zdarzyć się tak, że Twoje małżeństwo utknęło w pułapce dominacji i podporządkowania. Czyli brakuje w nim wsparcia i partnerstwa. Może chcesz to zmienić?

Jeśli tęsknisz za bliskością i miłością

Wchodząc w małżeństwo nie zawsze wiemy jak budować bliskość w relacji. Często mamy takie różne oczekiwania – może zdarzyć się tak, że Ty tęsknisz za bliskością, a Twój mąż nawet nie wie jak się za ten temat zabrać. To przysparza obu stronom dużo rozczarowania.

Jeśli chcesz wyposażyć swoje dzieci w zdrowy wzorzec budowania relacji

Jako rodzice zapominamy, że nasze dzieci uczą się sposobów zachowań obserwując nasze zachowania i wzorując się na nich. Na nic przyda się mówienie i “ostrzeganie”, skoro na codzień widzą rozbieżność między słowami, a rzeczywistością.

Sięgnij po kompleksowe wsparcie

Warsztaty małżeńskie

2 dniowe warsztaty “Wolni od destrukcyjnych kłótni” dla małżeństw, które chcą wyrwać się ze szponów bezsensownych kłótni i odbudować swoją relację. Prowadzimy je w oparciu o naszą autorska metodę.

 

Terapia małżeńska

Terapia małżeńska to forma odbudowy relacji rozłożona w czasie. Z sesji na sesję przechodzicie przez Wasze problemy małżeńskie i uczycie się konstruktywnie rozwiązywać konflikty, by odbudować partnerstwo i szacunek.

Terapia indywidualna

Terapia indywidualna to rodzaj pracy nad sobą. Służy temu, byś stała (stał) się tym, kim jesteś, a nie tym, kim chciałabyś (chciałbyś) być.  Może brzmi to dla Ciebie paradoksalnie, ale w taki właśnie sposób prowadzę terapię.

Program Rozwoju Osobistego

Program Rozwoju Osobistego online “Wolna od odpowiedzialności za wszystkich i wszystko” jest skierowany do kobiet, które niosą na swoich barkach zbyt dużo i chcą się od tego uwolnić.  Program przygotowaliśmy w oparciu o naszą autorską metodę.

Cześć,

naszym marzeniem jest pomagać parom, by budowały szczęśliwe relacje, a ich dzieci wzrastały w dobrych i przyjaznych domach. 

Jesteśmy małżeństwem od ponad 20 lat.  Pamiętamy ten czas, kiedy destrukcyjnie się kłóciliśmy i doświadczaliśmy braku równowagi w naszym małżeństwie. Przeszliśmy drogę od dominacji i uległości do partnerstwa i wsparcia. Właśnie tym doświadczeniem dzielimy się z innymi. Małgorzata i Krzysztof Nycz

Więcej o nas znajdziesz tutaj 

Klienci polecają nasze warsztaty!

“Otrzymałam dużo nadziei i konkretnych inspiracji. Bardzo ważne dla mnie było uświadomienie sobie, że miłość to nie tylko uniesienie, ale postawa i dar z siebie. A to w naszej sytuacji małżeńskiej jest możliwe”.

” Bardzo dziękuję za możliwość udziału w warsztatach. Dzisiaj mamy 24 rocznicę ślubu… dzięki warsztatom łatwiej mi przejść ten dzień wiedząc dokąd zmierzamy”.

Lżej mi, jak rozumiem skąd biorą się nieporozumienia między nami. Teraz już wiem, że to nie jest nasza wina. Mam więcej nadziei, że będzie nam ze sobą coraz lepiej“.

Zapisz się na newsletter

 

Regularnie otrzymasz serię praktycznych treści i wartościowych inspiracji, które pomogą Ci budować małżeństwo oparte na partnerstwie i wzajemnym szacunku. Bądźcie szczęśliwi razem na zawsze!

Już wkrótce udostępnimy to wideo. Zapisz się na listę oczekujących, żeby otrzymać go w pierwszej kolejności.

Jesteś na liście!

Podaj nam swój email, na który wyślemy Ci zaproszenie na bezpłatne szkolenie online

Jesteś na liście!