Małgorzata i Krzysztof Nycz

RazemNaZawsze

Pomagamy małżeństwom pozbywać się destrukcyjnych kłótni

i budować szczęśliwe małżeństwo oparte o partnerstwo i szacunek

Cześć, tu Małgorzata i Krzysztof Nycz.

Naszym marzeniem jest pomagać parom, by budowały szczęśliwe relacje, a ich dzieci wzrastały w dobrych i przyjaznych domach. 

Nasza historia

 

Jesteśmy małżeństwem od ponad 20 lat i mamy pełnoletniego syna. Dobrze pamiętamy czas kryzysu małżeńskiego, w którym trwaliśmy przez kilka dobrych lat. Kłóciliśmy się o drobnostki i nie przebieraliśmy w coraz bardziej wymyślnych epitetach. Każdą rozbieżność zdań traktowaliśmy jak cios w serce, odrzucenie i brak szacunku.

W którymś momencie tak zapętliliśmy się w tym procesie, że patrzyliśmy na siebie jak na najgorszych wrogów. To wszystko było dla nas bardzo trudne, a rozwód nie był dla nas wyjściem z sytuacji. Ostatecznie sięgnęliśmy po pomoc z zewnątrz i zaczęliśmy pracować na rzecz odbudowy naszej relacji małżeńskiej.

Dzisiaj cieszymy się przyjaźnią i harmonią. I choć włożyliśmy sporo pracy nad sobą i naszą relację, mamy świadomość, że ostatecznie to Bóg uzdrawia i wskazuje najlepszą drogę powrotu do miłości i wzajemnego szacunku.

Dzisiaj pomagamy małżeństwom pozbywać się destrukcyjnych kłótni, a żonom uwolnić się od nadodpowiedzialności w relacji.

Stworzyliśmy autorską metodę opartą na doświadczeniu małżeńskim i wiedzy  psychoterapeutycznej, by dzielić się tylko skutecznymi sposobami na szczęśliwe małżeństwo. Jednym słowem,  uczymy tylko tego, co sami skutecznie przećwiczyliśmy na naszej relacji.

 

 

 

Nasze wartości i zasady

Wszyscy jesteśmy równi i zasługujemy na szacunek

Destrukcyjne kłótnie, które są zewnętrznym objawem niedomagania relacji małżeńskiej przynoszą wiele zniszczeń i bólu. Pomagając parom położyć kres kłótniom, chcemy przywrócić równowagę i szacunek w relacji. 

W relacji nie chodzi o to, kto jest winny

Zazwyczaj wchodzimy w nasze małżeństwa będąc na różny sposób niedojrzali. Wynika to po prostu z niezaspokojonych ważnych potrzeb z naszego dzieciństwa. Dlatego w naszej pracy kierujemy się zasadą, że nie szukamy, z czyjego powodu nastąpił kryzys małżeński. Pomagamy małżeństwom wziąć odpowiedzialność za swoją część niedojrzałości i właśnie nad nią pracować.  

Nie ma problemów, których nie da się rozwiązać ...

… pod warunkiem, że obie strony chcą pracować, są cierpliwi i biorą   odpowiedzialność za relację. Dlatego naszych Klientów zachęcamy do poszukiwania motywacji, do której będą mogli się odwołać, kiedy zmiana nie przyjdzie w spodziewanym czasie. 

Duchowość odgrywa olbrzymią rolę w procesie zmiany

Pracujemy holistycznie, zgodnie z zasadą, że człowiek to ciało, emocje, zachowania, ale także sfera duchowa. Uważamy, że zmiana ma tylko wtedy sens, gdy stajemy się takimi, jakimi naprawdę jesteśmy, a nie takimi, jakimi powinniśmy być.

Razem i osobno

Małgorzata Nycz

Jestem certyfikowanym mediatorem i psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Moja praca podlega regularnej superwizji. Więcej o mnie przeczytasz tutaj: www.malgorzatanycz.pl

Krzysztof Nycz

Jestem doradcą małżeńskim. Ukończyłem Wydział Zarządzania na Technische Universitaet Berlin oraz Studium Małżeństwa i Rodziny na Akademii Katolickiej w Warszawie. 

 

Don’t Wait Any Longer. Start Forging Your Own Path Today!

Już wkrótce udostępnimy to wideo. Zapisz się na listę oczekujących, żeby otrzymać go w pierwszej kolejności.

Jesteś na liście!

Podaj nam swój email, na który wyślemy Ci zaproszenie na bezpłatne szkolenie online

Jesteś na liście!