Chcesz budować zdrowe relacje?

Wybierz Program Rozwoju Osobistego online lub terapię indywidualną

Program Rozwoju Osobistego online

Przestań być odpowiedzialna za wszystkich i wszystko w Twojej relacji małżeńskiej. Odzyskaj radość i spokój.  

Terapia indywidualna

Stań się tym, kim jesteś, a nie tym, kim powinnaś (powinieneś) być. Buduj zdrowe relacje w oparciu o właściwy obraz samej (samego) siebie. 

Dlaczego warto pracować nad sobą?

W małżeństwie rzadko zdarzają się tak duże kryzysy, które uniemożliwiają zaprzestanie destrukcyjnych kłótni. Jest tylko jeden warunek – oboje chcecie zmierzyć się z problemem i wspólnie nad nim pracować.

Może się jednak tak zdarzyć, że tylko jedna osoba jest gotowa na pracę, druga nie widzi problemu. To bardzo wyczerpujące i frustrujące, nieść na swoich barkach odpowiedzialność za wszystkich i wszystko w relacji. Szturchanie już nie działa, w zamian za to pojawiają się coraz częściej ciche dni przeplatane destrukcyjnymi kłótniami.

Wygląda na to, że utknęliście w pułapce – Ty jesteś zmęczona, potrzebujesz wsparcia i zaangażowania Twojego męża, a on chciałby więcej spokoju i żeby nie było aż tyle zadań i spraw do załatwienia.

Jeśli chcesz wyjść z tego błędnego koła, sięgnij po pomoc dla siebie samej. 

 

Sięgnij po naszą pomoc

 

Jeśli doświadczasz destrukcyjnych kłótni w Twoim małżeństwie, ale Twój mąż nie jest gotowy na zmianę

Destrukcyjne kłótnie to zmora wielu małżeństw. Trudno się dziwić, bo ile można wytrzymać w ciągłym napięciu i niepewności. Sięgnij po naszą pomoc. Nauczysz się jak zacząć o siebie dbać i oddać odpowiedzialność, która do Ciebie nie należy.

 

Jeśli jesteś zmęczona noszeniem cudzych oczekiwań na swoich barkach i chciałybyś się od tego uwolnić.

Mogło zdarzyć się tak, że Twoje małżeństwo utknęło w pułapce dominacji i podporządkowania. Czyli brakuje w nim wsparcia i partnerstwa. Może chcesz to zmienić?

 

Bierzesz sobie za dużo na głowę i coraz bardziej czujesz się wypalona

Doskwiera Ci brak zaangażowania Twojego męża. Czasami masz wrażenie, że masz dodatkowe dziecko. Bardzo chciałabyś się podzielić częścią zadań, ale on albo nie ma czasu, albo nie umie. Dziwne, bo w pracy całkiem dobrze sobie radzi. 

Razem i osobno

Małgorzata Nycz

Jestem certyfikowanym mediatorem i psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Moja praca podlega regularnej superwizji. Więcej o mnie przeczytasz tutaj: www.malgorzatanycz.pl

Krzysztof Nycz

Jestem doradcą małżeńskim. Ukończyłem Wydział Zarządzania na Technische Universitaet Berlin oraz Studium Małżeństwa i Rodziny na Akademii Katolickiej w Warszawie. 

 

Jeśli nadal nie wiesz, która forma pracy jest dla Ciebie najlepsza, skontaktuj się z nami

Już wkrótce udostępnimy to wideo. Zapisz się na listę oczekujących, żeby otrzymać go w pierwszej kolejności.

Jesteś na liście!

Podaj nam swój email, na który wyślemy Ci zaproszenie na bezpłatne szkolenie online

Jesteś na liście!